Привітання голови Чулаківської ОТГ з 8 Березня!

Дата: 05.03.2020 09:20

Любі  і  шановні  жінки Чулаківської об'єднаної територіальної громади!

Від усього серця вітаю Вас з прекрасним весняним святом.

Найніжніший, світлий і прекрасний день у році — 8 Березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного в вашому житті!

Вітаю з чудовим святом, зі святом жіночої краси і чарівності, з святом весняного натхнення та світлої радості. У день 8 Березня від усієї душі бажаю постійного відчуття щастя, щоденних веселощів душі, чарівних почуттів любові і ніжності, прекрасного настрою і непереможного інтересу до всього нового в житті.

Великого Вам щастя, чистого кохання,  надійних  друзів,  море квітів  та посмішок.

Зі святом!

З повагою,

Голова Чулаківської ОТГ                                                                 Світлана Корольова