Вітання іменинників та ювілярів, які святкують день народження у жовтні 2020 року

Дата: 30.09.2020 16:20

Чулаківська сільська рада щиро і сердечно вітає  іменинників та ювілярів, які святкують день народження  у жовтні 2020 року

Щиро вітаю вас з Днем народження!

Нехай життя ваше буде світлим, як сонячний день, повним, як келих із шампанським, безхмарним, як небо над пустелею. І нехай, як зірки в нічному небі, завжди горять вогники у вікнах ваших друзів і рідних, вогники надії. Будьте здоровими, щасливими і фартовими!

Зі святом вас!

Шановні іменинники:    Фото без опису

14 жовтня –   Курган Сергій Івановичінспектор по спортивній роботі відділу освіти, культури, соціальної політики та спорту Чулаківської сільської ради;

16 жовтня –  Зацаринна Ганна Петрівна ;

19 жовтня – Мусієнко Олександр Олександрович,  депутат Чулаківської сільської ради;

20 жовтня – Єрмак Тетяна Павлівна,  начальник відділу із юридичних, земельних та правових питань Чулаківської сільської ради;

22 жовтня – Барсук Олена Миколаївна,  член виконавчого комітету Чулаківської сільської ради;

Шановний  ювіляр:

17 жовтня –   Дорошенко Тетяна Сергіївна спеціаліст І категорії з програмного забезпечення, діловодства Чулаківської сільської ради.

35 – це не просто ювілей. Це золота середина твого життєвого шляху, початок дивної подорожі в нові, раніше не звідані ніким далі. Це чудовий вік, адже юність за плечима, а до старості ще ой як далеко. Тому в цей такий знаменний і особливий для тебе день ми з усією своєю щирістю бажаємо тобі легкості, яскравих вражень, нових емоцій і знань. Не переставай удосконалюватися, розвиватися і стрімко зростати в своїй кар’єрі.