Привітання сільського голови Олександра Мусієнко з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2021 15:28

Дорога Чулаківська громадо!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

Жодна війна не обходиться без втрат. Дехто повернувся додому з пораненнями, здобув інвалідність.

Боляче  і  прикро  коли  душа  щемить  за  тими  хлопцями, що  не  повернулися.

У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця.

Висловлю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав  української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності  нашої  України.

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,

Сільський голова Чулаківської ОТГ                                      О.О. Мусієнко