Білозерська та Чулаківська громади підписали меморандум про співпрацю

У межах проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» Білозерська селищна військова адміністрація (начальник СВА — Ігор Острівний) та Чулаківська сільська військова адміністрація (начальник — Руслан Русаль) уклали меморандум про партнерство започаткувавши новий етап партнерства та взаємодії між нашими громадами.
Укладення Меморандуму є важливим кроком до об’єднання зусиль у вирішенні актуальних питань, обміні досвідом, реалізації спільних гуманітарних, соціальних та безпекових ініціатив, а також пошуку ефективних рішень в умовах воєнного стану.
Переконані, що підписаний Меморандум стане міцною основою для подальшої співпраці, взаємної підтримки та реалізації корисних ініціатив, спрямованих на наближення Перемоги України.
Дякуємо Білозерській селищній військовій адміністрації за відкритість до співпраці та спільне прагнення працювати заради людей, підтримки наших військових і майбутнього Херсонщини.
Разом зміцнюємо громади.
Разом — до Перемоги! ![]()