Бюджет Чулаківської Територіальної Громади на 2024 рік.

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВА

АДМІНІСТРАЦІЯ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ

XEPCOHCЬКOÏ ОБЛАСТІ

НАЧАЛЬНИКА СІЛЬСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

с. Чулаківка

"21" грудня 2023 року

№70-од

"Про затвердження бюджету Чулаківської сільськоі’ територіальної громади на 2024 рік" (21520000000)

(код бюджету)

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет Украіни на 2024 рік», Законом Украіни «Про місцеве самоврядування», Законом Украіни «Про правовий режим военного стану» (зі змінами), Укази Президента Украіни від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення военного стану в Україні» (зі змінами) та від 27 жовтня 2022 року № 738/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області», постанови Кабінету Міністрів Украіни від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питания формування та виконання місцевих бюджетів у період военного стану» та від 01 квітня 2022 року № 397 «Гlpo затвердження  Порядку  фінансового  забезпечення  діяльності  військових

“ адміністрацій», розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 20 грудня 2023 року № 881 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2024 рік».

• Визначити на 2024 рік:

доходи бюджету сільської територіальної громади у сумі 36 982 200,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду —36 982 200,00 гривень згідно з додатком 1 до цього розпорядл‹ення;

видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі 36 982 200,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду —36 982 200,00 гривень згідно з додатком э до цього розпорядікення;

Оборотний залишок бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади у розмірі 100 000,00 гривень, що становить 0,27 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом .

• Затвердити  бюджетні  призначення  головним  розпорядникам  коштів

бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік у pозpiзi відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 3 до цього розпорядження.

э. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього розпорядження.

• Установити, що у загальному фонді бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 1036 Бюджетного кодексу України, а також трансферти відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2024 рік".
  • Визначити на 202 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:
    • оплату праці працівників бюджетних установ;
    • нарахування на заробітну плату;
    • соціальне забезпечення.
  • ВlДПОВідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому відділу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом, Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного пeploдy за рахунок коштів единого казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим ïx поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
  • Головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:
  • затвердлження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим розпорядженням;
  • здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне i цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
  • здійснення контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів i витрачанням ними бюджетних коштів;
  • заfiезпечення доступності інформації про бюджет відповlдно до законодавства, а саме:

- здійснення публічного представления та публікацїі інформаціі про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим розпорядженням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2024 року;

— оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

• забезпечення у повному оsсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносїів у межах встановлених відповідним  головним розпорядником бюджетних коштів обгрунтованих лімітів споживання тощо.

• Установити, що внесення змін до оюджетних призначень (ïx передача чи перерозподіл) здійснюеться за умов та у порядку, що визначені статтею 23 Бюджетного кодексу України.
  • Розпорядження набирає чинності з 01 січня 2024 року.
  • Встановити, що додатки №1, 3 та 5 до цього розпорядження є його частиною.
  • Контроль за виконанням цього розпорядження лишаю за собою.

Начальник Чулаківської СВА.                                                                                                                Русаль Р.М.

завантажити додатки за посиланням:

розпорядження 70

додаток 1