Про направлення волейбольної команди дівчат на змагання з волейболу до м. Києва

Дата: 05.09.2018 13:14

ЧУЛАКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА    РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО   РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.09.2018 р.                                                                                    № 69

Про  направлення  волейбольної

команди дівчат на змагання

з волейболу до м. Києва

Відповідно регламенту – запрошення Федерації волейболу України прийняти участь у Відкритому Кубку Києва ім. Ю.Г. Затворницького, керуючись  статтею 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Направити прийняти участь у змаганнях відкритого Кубку  Києва                      ім. Ю.Г. Затворницького з волейболу пляжного серед дівчат у вікових категоріях до 14,  до 16, до 18  років  до м. Києва  з 06  вересня 2018 року до  09 вересня  2018 року волейбольну команду дівчат  Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради, а саме:

- Мищенко Інна

- Караваєва Вікторія

- Плохотнюк Ганна

- Бричка Катерина

- Абдурашитова Каріна

- Матвєєва Єлизавета

-  Ахтеменко Анастасія.

2. Керівником команди призначити керівника гуртка Чулаківської сільської ради Якубовську Ольгу  Станіславівну, яка несе відповідальність за життєдіяльність та безпеку дітей під час поїздки.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на начальника відділу освіти , культури та спорту виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Черемісіну Юлію Вікторівну.

Сільський голова                                                          С.В. Корольова