Про створення інвентаризаційної комісії

ЧУЛАКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА    РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО   РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.04.2019 р.                                                                                    № 46

Про створення

інвентаризаційної комісії

З  метою захисту житлових та майнових прав дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.02.2015 року  № 82 « Про забезпечення в області захисту житлових прав дітей –сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», керуючись Законом України « Про охорону дитинства», статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»":

1. Утворити інвентаризаційну комісію для щорічної перевірки стану збереження та проведення інвентаризації житлових приміщень, які належать на праві власності або на праві користування дітям – сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та особам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли повноліття та затвердити її склад ( далі –комісія), додаток 1.

2. Комісії щорічно до 25 травня проводити на підпорядкованій території детальну інвентаризацію та оцінку придатності для проживання житла, яке належить на правах власності або на правах користування дітям – сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та особам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли повноліття, а також наявної документації, яка підтверджує ці права.

3. Спеціалісту з питань  соціального захисту Тарасовій А.А. надавати акти інвентаризації щорічно до 30 травня до районної комісії.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря виконкому Брегіду Т.М.

Сільський  голова                                                      С.В. Корольова

ДОДАТОК 1

до розпорядження голови Чулаківської сільської ради

15.04.2019 № 46

Склад

інвентаризаційної комісії з питань захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Тарасова Алла Анатоліївна – спеціаліст з питань соціального захисту Чулаківської сільської ради

Трофименко Сергій Володимирович –в.о. старости Рибальченського

старостинського округу

Ястремська Олена Олегівна – директор Центру надання соціальних

послуг виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Мельникова Оксана Сергіївна – соціальний працівник Центру надання

соціальних послуг виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Соляник Оксана Юріївна  -  фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Свиридова Ольга Іванівна – голова постійної комісії з питань

соціального захисту населення, освіти та охорони здоровя.