ЛЮДИНА ЯКА НЕ ПАМ’ЯТАЄ МИНУЛОГО НЕ ВАРТА МАЙБУТНЬОГО

Дата: 11.05.2019 11:41

ЛЮДИНА ЯКА НЕ ПАМ’ЯТАЄ МИНУЛОГО НЕ ВАРТА МАЙБУТНЬОГО.

Встеляйте квітами дороги,

Дзвінкі заспівуйте пісні:

Сьогодні свято Перемоги,

Найкраще свято навесні!

У прекрасний день весняного буйноцвіття до нас прийшло чудове свято – День Перемоги. З великим почуттям відповідальності ми завжди пам’ятаємо, що 9 Травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг ветеранів, – це суміш печалі і радості, пов’язаної зі спогадами буремних років війни. Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, звільнив світ від ворога, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу! Їх подвиг – безсмертний, пам'ять про них, живих і мертвих – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

8 та 9 травня чулаківчани святкували День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На святковому концерті в сільському будинку культури ім. І.І.Аверіна мешканці поринули у спогади про війну. Вихованці та працівники Дитячої школи мистецтв ще раз нагадали масштабність трагедії та змусили замислитися над ціною нашої Перемоги. В залі панувала атмосфера скорботи та невичерпної вдячності, чулося схлипування жінок, блищали сльози на очах підлітків. Такі моменти вкрай важливі для нашої пам’яті, щоб виринути із повсякденної метушні та згадати тих, кому завдячуємо життям.

9 травня мітинг присвячений 74 річниці Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочався святковою ходою за участі працівників соц.сфери, учнів школи, козацького зібрання та мешканців громади. Відкрила мітинг урочистою промовою та привітала мешканців зі святом голова Чулаківської об’єднаної територіальної громади Корольова С.В. Зі словами вдячності всім хто не повернувся з війни, всім хто допомагав в тилу, ветеранам, всім хто подарував нам мир звернувся обласний депутат, голова П.П. «А.А. Синенко» Синенко О.О. та директор Чулаківського закладу освіти Кардавар М.Ф.

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Наші хлопці Миронов А.В, Пономаренко В.М., Дзюба Д.С., Шаповалов Д.О., Очеретяний А.В., в цей святковий день були нагороджені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»

На жаль, в Чулакіці не залишилось живих ветеранів, лишились тиловики та діти війни.

Вірші, пісні, танок подарували вихованці ЗДО «Журавлик» та учні ЗПЗСО, вручили присутнім учасникам війни квіти та повітряні кульки – на знак вдячності за мир.

Працівники сільської ради привітали всіх учасників війни, які не змогли прийти на мітинг та вручили їм солодкі набори.

9 травня – це свято миру, поваги, гордості за націю, це свято зі слізьми на обличчі та квітами в руках. Квіти, в цей день їх було багато, покладених із шаною та вдячністю до Обеліска Слави.

За традицією свято закінчилось легендарною піснею «День Победы»  у виконанні Чирви І.І.

Директор Чулаківського ЦСП

Ястремська О.О.