Дата: 03.06.2019 10:53

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — радісне і веселе свято. Цей день — нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на ім'я, по батькові та прізвище, виховання в сім'ї, на освіту, на медичне обслуговування, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства. Саме в дітях продовження роду людського та здійснення своїх мрій і сподівань на краще. А що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх. І з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою.

Саме їх дарували дітворі у Чулаківській сільській раді до Міжнарожного дня захисту дітей. Спеціалістом із соціальної роботи Тарасовою А.А. та фахівцем із соціальної роботи Соляник К.Ю. було вручено солодкі подарунки 33 дітям пільгових категорій  Чулаківської ОТГ. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Спеціаліст з питань соціального захисту Чулаківської

сільської ради Тарасова А.А.