фестиваль «Український кавун – солодке диво»!

Дата: 17.07.2019 08:51

ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань,  Херсонська область, 75600,  тел. (05539) 2-65-02, факс 2-12-77,

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua, web: http://golapristan-mrada.gov.ua

Код ЄДРПОУ 04059929

Раді повідомити Вам, що 10 серпня 2019 року о 9.00 год в м.Гола Пристань відбудеться  ХVI фестиваль «Український кавун – солодке диво»!

Запрошуємо долучитися до аудиторії гостей та учасників фестивалю!

Чекаємо Вас на нашому чудовому святі, у програмі якого: виставка-ярмарок, дегустація, продаж у великому асортименті баштанних культур та іншої сільськогосподарської продукції, концертно-розважальна програма, ігри, конкурси, майстер-класи.

Одночасно просимо сприяти участі у виставці-продажу фермерських господарств з вирощування овочево-баштанної продукції Вашої територіальної громади.

Також пропонуємо Вам стати активними учасниками фестивальних заходів. Чудовий настрій та прекрасний відпочинок буде гарантовано!

Детальніша інформація за адресою: Голопристанська міська рада,  вул. 1 Травня, 14, м.Гола Пристань, Херсонська область, Україна, 75600. Контактні телефони: (05539) 2-65-02,  2-12-77 (факс), 7-72-91 (факс), 2-64-60,  е-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua, kylt_tyr@ukr.net. Офіційний сайт міста  golapristan-mrada.gov.ua.

Заздалегідь Вам вдячні за співпрацю! З повагою та щирою надією на зустріч на шістнадцятому фестивалі «Український кавун – солодке диво»!