Допомога за хворою дитиною фінансується Фондом з першого дня.

Дата: 10.09.2019 13:34

Допомога за хворою дитиною фінансується Фондом

з першого дня.

Олешківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 6 місяців 2019 року  надано матеріальне забезпечення 1436 застрахованим особам на загальну суму близько 5,5 млн. гривень, в тому числі по 104 лікарняних листках по вагітності та пологах на суму більше 2 млн. гривень, по 184 лікарняних по догляду за дитиною віком до 14 років  на 280000 тис.                                                                                            Нагадаємо, Фонд соціального страхування України фінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності всім застрахованим (працевлаштованим) особам, починаючи з шостого дня лікарняного й до моменту одужання або встановлення інвалідності. Розмір допомоги залежить  від тривалості страхового стажу та складає від 50%  (стаж до 3 років), до 100% (стаж понад 8 років) середньоденної заробітної плати.

Надання допомоги  з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Начальник Олешківського

відділення УВД ФСС України

в Херсонській області                                                            Л.А.Кочерган