Про заходи з благоустрою на території населених пунктів ради у весняний період 2020 року

Дата: 25.02.2020 11:24

Чулаківська сільська рада

Херсонської  області

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Про заходи з благоустрою

на території  населених пунктів ради

у   весняний   період  2020  року

Враховуючи необхідність затвердження заходів по благоустрою з метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля,  збереження об’єктів та елементів благоустрою і зелених насаджень на території населених пунктів ради, упорядкування робіт із благоустрою,  керуючись  статями 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в :

1. Затвердити заходи по благоустрою території населених пунктів ради у весняний період 2020 року /Додаються/.

2. Провести з 10 березня по 10 травня 2020 року двомісячник по благоустрою  та санітарному утриманню населених пунктів ради, сільських кладовищ.

3. Організувати 20 березня 2020 року на підпорядкованих територіях ради висаджування зелених насаджень в рамках Всеукраїнського проекту «Озеленення України 2020».

4. В період проведення двомісячника благоустрою підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності та підпорядкування,  фізичним    особам – підприємцям, громадянам:

4.1. провести санітарне очищення власних та закріплених за фізичними та юридичними особами територій;

4.2. здійснити заходи з благоустрою та озеленення власних та закріплених за фізичними та юридичними особами територій;

4.3. провести поточний, а в разі необхідності, капітальний ремонт об’єктів  благоустрою.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, фізичним особам – підприємцям, громадянам:

5.1.забезпечити виконання зазначених у п.4 цього рішення заходів;

5.2. після завершення двомісячника благоустрою продовжити роботу щодо утримання в належному стані об’єктів благоустрою, що перебувають у власності або користуванні підприємств, організацій, громадян, а також визначені Правилами благоустрою території населених пунктів Чулаківської сільської ради, прилеглі до цих об’єктів території.

6. Призначити спеціаліста із земельних питань Сухініну С.Г.    відповідальним за здійснення контролю за ходом проведення на території села Чулаківка заходів з благоустрою.

7. Призначити в.о. старости Рибальченського старостату Трофименко С.В.   відповідальним за  здійснення контролю за ходом проведення на території Рибальченського старостату  заходів з благоустрою.

8. Відповідальним  щотижня проводити перевірки територій населених пунктів.

9. Відповідальним за виконання  Заходів по благоустрою забезпечити їх неухильне виконання.

10. Секретарю ради Брегіді Т.М., в.о. старости Рибальченського старостату Трофименко С.В. довести до відома населення інформацію про проведення двомісячника благоустрою на території сіл Чулаківка, Рибальче, Забарине та селища Виноградне.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів виконкому Синенко О.О., Тихончук П.Ф., Чирву С.І., Долбушенко З.В.

Сільський голова                                                                  С.В. Корольова