Про роботу виконавчого комітету по соціальному захисту пільгових категорій громадян, згідно вимог програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерн

Дата: 25.02.2020 11:32

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Про роботу виконавчого комітету по соціальному

захисту пільгових категорій громадян, згідно

вимог  програми поліпшення життєзабезпечення

пільгових категорій громадян, людей похилого віку,

осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження

гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки

Заслухавши інформацію спеціаліста з питань соціального захисту Тарасової А.А., начальника Центру надання соціальних послуг Ястремської О.О. «По соціальному захисту пільгових категорій громадян, згідно вимог програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки», керуючись статтею 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в :

1. Інформацію по соціальному захисту пільгових категорій громадян, згідно вимог програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022   роки прийняти до відома.

2. Спеціалісту з питань соціального захисту Тарасовій А.А. :

2.1. продовжити роботу по реалізації завдань обумовлених програмою поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки.

2.2. забезпечити позачергове оформлення документів та призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ учасникам війни та ветеранам праці, одиноким непрацездатним громадянам, які мають на це право.

2.3. проводити роз’яснювальну роботу серед учасників війни, учасників АТО, УБД  та громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС щодо можливості придбання медикаментів за пільговими рецептами в разі амбулаторного лікування.

3. Директору Центру надання соціальних послуг Ястремській О.О.:

3.1. постійно проводити роботу по обстеженню умов проживання учасників війни, ветеранів праці, одиноких та одиноко проживаючих непрацездатних громадян.

3.2 продовжувати практику обслуговування соціальними працівниками одиноких непрацездатних громадян вдома, надавати допомогу по придбанню ліків, продуктів харчування.

4. Керівникам закладів повної загальної середньої освіти продовжити роботу по розвитку волонтерського руху серед школярів та молоді по наданні учасникам війни та одиноким непрацездатним громадянам шефської допомоги.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів виконкому Кардавара М.Ф., Пантак Л.А., Курган С.І., Білоус Р.В., Конопленко Д.С.

Сільський голова                                                                   С.В. Корольова