Про створення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Дата: 01.04.2020 09:26

ЧУЛАКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО   РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.03.2020                                                                                    №  50

Про  створення штабу

з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації

Відповідно до статей 75,76 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження КМУ від 25.03.2020 року, № 338 –р « Про переведення ЄДС ЦЗ у режим надзвичайної ситуації», постанови КМУ  від 11.03.2020 р., № 211, Положення про штаб з ліквідації наслідків НС затвердженого наказом МВС  № 1406  від 26.12.2014 р., з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків НС природнього характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні":

1. Утворити Штаб з ліквідації наслідків медико – біологічної НС природнього характеру пов’язаної  із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та затвердити склад  Штабу з НС ( додається).

2.Затвердити положення про Штаб з НС ( додається).

3. Призначити начальником Штабу  з НС  інспектора з праці, техніки безпеки та цивільного захисту Чулаківської сільської ради Литвиненко Юрія Володимировича.

4. Визначити місцем розгортання та роботи Штабу з НС  - адмінбудівлю Чулаківської сільської ради.

5. Шацило Аллі Павлівні начальнику відділу – головному бухгалтеру забезпечити матеріально – технічне забезпечення роботи Штабу з НС.

Сільський голова                                                      С.В. Корольова

завантажити склад штабу з наслідків НС за посиланням