Про продовження тимчасового призупинення навчально - виховного процесу на територіїї Чулаківської сільської ради

Дата: 01.04.2020 09:27

ЧУЛАКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА    РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО   РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.  03. 2020  р.                                                                                              № 49

Про продовження  тимчасового

призупинення навчально - виховного

процесу на територіїї

Чулаківської сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року  №  239 « Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»,  наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 27.03.2020 № 14 « Про продовження обмежувальних заходів освітнього процесу у закладах освіти Херсонської області у період карантину», керуючись статтею 42 «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Продовжити  тимчасове призупинення навчально – виховного процесу   до 24 квітня 2020 року включно у закладах:

- Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти;

- Рибальченський заклад повної загальної середньої освіти;

- Чулаківський заклад дошкільної освіти ясла – садок «Журавлик»;

- Рибальченський заклад дошкільної освіти ясла – садок « Пролісок».

2. Продовжити  тимчасове призупинення роботи закладів позашкільної освіти та  гуртків  до 24 квітня 2020 року включно .

3. Оплату праці педагогічним працівникам закладів освіти та працівникам позашкільної освіти здійснювати згідно з чинним законодавством.

4. Секретарю виконкому Брегіді Т.М. ознайомити керівників закладів освіти, дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти та керівників гуртків  з даним розпорядженням.

5. Продовжувати дотримуватись  комплексу заходів, передбачених на епідемічний період.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                   С.В. Корольова