Протокол 27-ї позачергової сесії від 07.10.2019 року

Чулаківська  сільська  рада

Херсонської області

П Р О Т О К ОЛ

Двадцять сьомої позачергової  сесії  сьомого скликання

від  07.10.2019

с. Чулаківка

Відкриває і веде сесію в.о. сільського голови Брегіда Т.М.

Брегіда Т.М. – Доброго дня, товариші депутати!

Із загальної кількості 13 депутатів сільської ради на двадцять сьому позачергову сесію прибуло 11 депутатів.

Шановні депутати!

Відповідно статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную розпочати роботу двадцять сьомої позачергової сесії сільської ради VІІ скликання. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 11.  Проти?   Немає. Утримався? Немає. Двадцять сьома позачергова сесія сільської ради VІІ скликання оголошується  відкритою.

Брегіда Т.М. - Шановні депутати!

Для ведення протоколу сесії  ми повинні обрати секретаря сесії. У кого які є пропозиції?

Брегіда Т.М.  - Пропоную секретарем сесії обрати  Тарасову А.А., депутата від виборчого округу № 9. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За 11. Проти? Немає. Хто утримався? Немає. Приймається одноголосно.

Прошу Тарасову Аллу Анатоліївну  депутата від виборчого округу            № 9, приступити  до роботи.

Брегіда Т.М.  - Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії нам необхідно обрати лічильну групу відповідно регламенту роботи двадцять сьомої позачергової сесії в кількості 2-х чоловік. Пропоную до складу робочих органів сесії наступних депутатів:

Персонально:

1. Михайленко С.О. -  депутат від виборчого округу № 13.
  2. Случик С.Г. – депутат від виборчого округу № 2.

Інші пропозиції будуть? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі, прошу голосувати. За ? 11. Проти? Немає. Утрималися? Немає. Склад лічильної групи сесії затверджується.

Брегіда Т.М.  - Прошу лічильну комісію приступити до роботи.

Брегіда Т.М.  - Шановні депутати! Для  продовження роботи  сесії нам необхідно затвердити порядок денний сесії та регламент роботи. Дозвольте вас ознайомити з порядком денним (зачитує порядок денний).

Брегіда Т.М. – Шановні депутати, у кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Не має. Пропоную затвердити порядок денний двадцять сьомої позачергової сесії сільської ради VІІ скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний двадцять сьомої позачергової сесії сільської ради VІІ скликання прошу голосувати. За11.  Проти?  Немає. Утримався?  Немає. Порядок денний двадцять сьомої позачергової сесії сільської ради VІІ скликання затверджується. (Порядок денний додається).

Брегіда Т.М. - Шановні депутати дозвольте вас ознайомити з регламентом роботи сесії (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до регламенту роботи сесії? Немає. Хто за те, щоб затвердити регламент роботи сесії, прошу голосувати. За? 11. Проти? Немає. Утримався? Не має. Регламент роботи сесії затверджується  (Регламент додається).

Брегіда Т.М. - Переходимо до розгляду першого питання порядку денного сесії «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 26.12.2018 року №200 «Про бюджет Чулаківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»».

Слово надається  голові  постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Мусієнко О.О.

Мусієнко О.О.   – інформує про необхідність  виділення коштів в сумі           30 тис.грн. для хворих на цукровий та нецукровий діабет. Зменшити погоджений обсяг фінансування проекту «Капітальний ремонт покрівлі будівлі будинку культури в с.Чулаківка в сумі 647 500,00 грн. та затвердити новий проект «Капітальний ремонт системи опалення ДНЗ ясла-садок «Журавлик» у селі Чулаківка на суму 647 500,00 грн.

Брегіда Т.М. -  Є пропозиція прийняти рішення. У кого які будуть зауваження, пропозиції, доповнення до проекту рішення? Не має. Є пропозиція проект рішення прийняти в цілому. Хто за такий проект рішення, прошу голосувати. За?  11.  Проти?  Немає. Утрималися?  Немає.  Приймається одноголосно.

/Рішення додається/.

Брегіда Т.М.Шановні депутати!

Всі питання двадцять сьомої позачергової сесії  сільської ради розглянуті. У кого є які зауваження щодо ведення сесії? Довідки? Немає.

Двадцять сьому позачергову сесію  сільської ради  сьомого скликання оголошую закритою.

Секретар ради                                                                      Т.М. Брегіда

Секретар сесії                                                                       А.А. Тарасова