Про стан підготовки до пожежонебезпечного періоду 2020 року

Дата: 22.04.2020 11:08

З метою виконання розпорядження голови ОДА № 283 від 25.03.2020 року «Про стан підготовки до пожежонебезпечного періоду 2020 року та визначення пріорітетних завдань з урахуванням недоліків, допущених під час виконання протипожежних заходів протягом пожежонебезпечного періоду 2019 року» на підставі ст.33 Лісового Кодексу України, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

• на території Чулаківської сільської ради розпорядженнями сільського голови № 57 та № 58 від 01.04.2020 року, створено оперативний штаб на випадок гасіння пожеж в екосистемах та лісових масивах, до складу штабу увійшли співробітники сільської ради, керівники лісових господарств ОТГ, медпрацівники, керівники установ та організацій, а також фермерських господарств ОТГ;
  • створено 2 добровільні пожежні загони, розроблено алгоритм дій та засобів ЦЗ Чулаківської сільської ради щодо охорони і захисту екосистем та лісового фонду від пожеж, локалізації та ліквідації виниклих пожеж.

Інформуємо жителів та гостей Чулаківської сільської ради ОТГ, що у святкові та прогнозовані дні підвищеної пожежної безпеки обмежено відвідування населенням лісових масивів, в’їзд до них автотранспортом категорично заборонено випалювання стерні, пасовищ, ділянок із степовою, водноболотною рослинністю.

13.04.2020 року ВР України прийнято законопроєкт, який посилює відповідальність за спалювання сухої рослинності в екосистемах України, штрафи зросли у 18 разів: розмір штрафу за різного роду порушення вимог пожежної безпеки коливається від 1530 гривень до 153 тисячі гривень.

Контроль за виконання вказаних обмежень проводиться організованими групами патрулювання місцевого самоврядування лісогосподарськими підприємствами та ГУ Нацполіції.

Шановні громадяни! Любіть і бережіть нашу природу і вона віддячить вам своєю гостинністю та красою.