Про затвердження технічної документації ПП « ГАЛАГАН – ТРАНС»

Дата: 21.05.2020 15:34

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Тридцять четвертої  сесії сьомого скликання

Про затвердження технічної документації

ПП « ГАЛАГАН – ТРАНС»

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності та житлово-комунального господарства від 07.05.2020 року, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,4000 га приватному підприємству  «ГАЛАГАН –ТРАНС» цільове призначення: для розміщення та експлуатації  будівель та споруд автомобільного господарства вид користування: для будівництва та автозаправної станції з елементами сервісу, яка розташована за адресою:  Херсонська область, Голопристанський район, Чулаківська сільська рада, (за межами населеного пункту, 30-й  кілометр автошляху Гола Пристань–Залізний Порт), кадастровий номер 6522386000:02:001:1305.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності та житлово-комунального господарства.

Сільський  голова                                                                    С.В. Корольова