“Місто добра” – це благочинний всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї
З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;
Контакти: 0800 503 231 безкоштовно з усіх номерів по Україні
050 243 69 71 – керівник Марта Левченко
Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua
Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка – мати самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.
“Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.
В “Місті добра” борються за кожну маму для дитини, мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримує індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії. Визначається необхідний термін перебування в Місті відповідно до поставлених завдань та цілей.
У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Умови проживання в центрі адаптовані для проживання осіб з інвалідністю.
Для зарахування до Кризового центру необхідно:
- попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
- флюрографія;
- аналіз на Torch – інфекції.
Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.
Інформацію надано з офіційного сайту «Місто добра»
Головний спеціаліст з питань соціального захисту А.А. Тарасова