Про затвердження обов’язків членів виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Дата: 12.11.2020 11:17
Кількість переглядів: 164

Фото без опису

Чулаківська сільська рада

Голопристанського району

Херсонської області

Виконавчий комітет

 

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження обов’язків

членів виконавчого комітету

Чулаківської сільської ради

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови  Мусієнко О.О. стосовно затвердження обов’язків членів виконавчого комітету Чулаківської сільської ради”  та керуючись статтею  26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком сільської ради

в и р і ш и в :

  1. Затвердити обов’язки членів виконавчого комітету Чулаківської сільської ради (додаються).

     2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому Тарасову  Аллу Анатоліївну.

 

 

 

Сільський голова                                                                             О.О.  Мусієнко

 

                                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                               рішенням  виконкому

                                                                                          Чулаківської  сільської ради

                                                              №       від  

                                                                       

ОБОВ’ЯЗКИ

 членів  виконавчого комітету  Чулаківської   сільської ради

 

1. Мусієнко  Олександр Олександрович – голова виконкому. Організовує роботу виконкому та керує його засіданнями. Організовує виконання рішень виконкому та його вищестоящих органів державної влади.

         Розглядає скарги та заяви громадян. Веде особистий прийом громадян.

       Видає розпорядження у межах своїх повноважень.

       Представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.

       Скликає загальні збори громадян.

         Відповідає  за збереження печатки.

 

2. Тарасова Алла Анатоліївна – секретар виконкому. Відповідає за виконання рішень виконкому та вищестоящих органів державної влади, які стоять на контролі. Відповідає за своєчасне оформлення протоколів виконкому в 10-ти денний термін з дня його проведення.

Веде запис актів цивільного стану.

Веде нотаріальні дії.

Координує роботу опікунської ради.

         Одержує пошту.

           Відповідає за зберігання печатки виконавчого комітету  та штампів сільської ради.  Видає довідки.

         Веде особистий прийом громадян.

 

3. Табакарь Алла Олександрівна – член виконкому, вчитель Чулаківського ЗПЗСО. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері освіти, охорони здоровя, культури, фізкультури та спорту; у сфері соціального захисту населення.

       ( ст.32, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

4. Матвєєва Юлія  Вікторівна – член виконкому, бухгалтер ФГ «Аделаїда». Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями в галузі бюджету, фінансів та цін.

          ( ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

5. Лубяна  Ірина  Вікторівна – член виконкому, завідувач ДНЗ «Ластівочка»  с. Памятне. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері соціального захисту населення.

          (ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні)

 

6. Кобзар Едуард  Миколайович – член виконкому, вчитель Садівської ЗОШ    І-ІІІ ступенів. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері освіти, охорони здоровя, культури, фізкультури та спорту; у сфері соціального захисту населення.

         (ст.32, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

7. Барсук Олена Миколаївна – член виконкому, головний бухгалтер приватного підприємства «Александр А.Синенко». Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями в галузі бюджету, фінансів і цін.

       ( ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

8. Гончарова  Ольга  Василівна – член виконкому, начальник відділу з питань кадрової роботи Чулаківської сільської ради. Відповідає за питання пов’язані з повноваженнями щодо управління комунальною власністю; у сфері соціального захисту населення.

       ( ст.29, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

9. Михайленко Сергій  Олександрович – член виконкому, вчитель Чулаківського ЗПЗСО. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями в галузі будівництва; у сфері освіти, охорони здоровя, культури, фізкультури та спорту; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

       ( ст.31, ст 32, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

10. Тихончук Петро  Федорович  – член виконкому, керівник ФГ «Запільне». Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         ( ст.33, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

11. Гричановський Олександр Олександрович – член виконкому, директор КП «Південне». Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями в галузі  житлово –  комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування,          громадського    харчування,   транспорту і зв’язку;  у галузі будівництва.                        

       ( ст.30, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

  

12. Загреба  Олена  Федорівна  – член виконкому, вихователь Чулаківського ЗДО ясла-садок «Журавлик». Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері освіти, охорони здоровя, культури, фізкультури та спорту; у сфері соціального захисту населення.

       ( ст.32, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)         

 

13. Пантак Лариса Анатоліївна – член виконкому, акушер лікарської амбулаторії сімейної медицини. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері освіти, охорони  здоровя,  культури, фізкультури і спорту.

         ( ст.32, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

14. Трофименко  Сергій  Володимирович – член виконкому, староста Рибальченського старостату. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; в галузі бюджету, фінансів і цін; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         ( ст. 27, ст. 28,ст. 33, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

15. Смольянінова Наталія Олександрівна - член виконкому, староста Садівського старостату. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; в галузі бюджету, фінансів і цін; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         ( ст. 27, ст. 28,ст. 33, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

16. Самойленко  Тетяна Олександрівна  – член виконкому, староста Пам’ятненського старостату. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; в галузі бюджету, фінансів і цін; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         ( ст. 27, ст. 28,ст. 33, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

17. Войтик-Миронюк Любов Олександрівна – член виконкому, староста Геройського старостату. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у галузі бюджету, фінансів і цін; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         (  ст. 28, ст. 33, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

 

18.  Глуховцов  Михайло  Олександрович – член виконкому, староста Олександрівського старостату. Відповідає за питання пов’язані із повноваженнями у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; в галузі бюджету, фінансів і цін; у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

         ( ст. 27, ст. 28,ст. 33, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь