ВАШ БЕЗПЕЧНИЙ І ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ДО ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Дата: 23.11.2020 13:53

ВАШ БЕЗПЕЧНИЙ І ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ДО ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Бажаєте мати трудову книжку завжди під рукою? Завантажте її на вебпортал Пенсійного фонду! Маючи поруч ноутбук, планшет або мобільний телефон, ви зможете у будь-який зручний час переглядати записи про свою трудову діяльність.

Копії трудової книжки потрібно заздалегідь відсканувати.

В особистому кабінеті вебпорталу  https://portal.pfu.gov.ua їх можна подати до Пенсійного фонду, перейшовши у розділ “Відомості про трудові відносини”

Якщо копії вашої трудової книжки подав через вебпортал Пенсійного фонду роботодавець, ви можете для своєї зручності завантажити їх на свій мобільний пристрій, обравши розділ  “Електронна трудова книжка”:

Нагадаємо. На вебпорталі доступний надсучасний сервіс “Призначення пенсії по події — “е-пенсія”. Він дозволяє завчасно подати анкету-заяву на призначення пенсії, не виходячи з дому. Пенсійники опрацюють наявні у них дані про заявника, й у підсумку пенсія буде призначена автоматично. Про автоматичне призначення та розмір пенсії заявник може дізнатися з SMS-повідомлення Пенсійного фонду, засобами вебпорталу або через мобільний застосунок. При цьому установ Пенсійного фонду відвідувати не потрібно!

Увійти на вебпортал Пенсійного фонду ви можете за ЕЦП або номером телефону чи банківської картки.

Долучайтесь до сучасних сервісів Пенсійного фонду! Бережіть себе та своїх близьких! Міцного здоров’я!

Відділ обслуговування громадян №2

головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області