Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Чулаківської сільської ради

Дата: 03.12.2020 17:20

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Другої  сесії восьмого скликання

Про внесення змін до

структури та штатного

розпису апарату

Чулаківської сільської ради

Керуючись частиною 1 статті 11, підпунктом 5 пункту 1 статті 26, частиною 1 статті 26, частиною 1 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.3006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури та штатного розпису апарату  Чулаківської сільської ради , а саме:
  • Ввести з 07.12.2020 року до штатного розпису та структури посаду робітник з обслуговування – 1,0 штатна одиниця.
  1. Затвердити структуру та штатний розпис у кількості 39,5 штатних одиниць та викласти додаток до рішення Чулаківської сільської ради  №376 від 12.12.2019 року в новій редакції (додається).
  2. Начальнику фінансового відділу та головному спеціалісту з бухгалтерського обліку Чулаківської сільської ради забезпечити внесення відповідних змін у штатні розписи.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко