Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 12.12.2019 року №374 «Про сільський бюджет Чулаківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Дата: 03.12.2020 17:28

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ДО

Другої  сесії  восьмого скликання

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку від 20.11.2020 року, керуючись статтями 22, 23, 71 Бюджетного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 12.12.2019 року №374 «Про сільський бюджет Чулаківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»:
  2. Збільшити доходи загального фонду по ККД 41051400         «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на 59 978,00 гривень.
  3. Збільшити видатки загального фонду по:
  • 0111020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» по КЕКВ 2210  в сумі  59 978,00  гривень.
  1. Збільшити доходи загального фонду по ККД 41050900 «Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 731 042,00 гривень
  2. Збільшити:
  • профіцит загального фонду сільського бюджету на суму

731 042,00  гривень напрямом використання  якого визначити передачу коштів  із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду);

• дефіцит спеціального фонду сільського бюджету на суму

731 042,00 гривень джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Збільшити видатки спеціального фонду (бюджету розвитку) по КПК  0116083 «Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» по КЕКВ 3121 в сумі 731 042,00 гривень.

1.  Сільському голові забезпечити виконання внесених змін.
  2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                  Мусієнко О.О.