Про переведення дачного (садового) будинку в житловий будинок в с. Виноградне Голопристанського району Херсонської області

Дата: 15.12.2020 15:44

Чулаківська сільська рада

Херсонської  області

проект  РІШЕННЯ

Про переведення дачного (садового) будинку

в житловий будинок в с. Виноградне

Херсонської області

Розглянувши заяву гр. Ляшенко Володимира Вікторовича,  керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 2-5 «Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки», затвердженого Постановою КМУ № 321 від 29.04.2015 року, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Перевести дачний (садовий) будинок, що належить гр. Ляшенко Володимиру Вікторовичу на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 10.10.2019 року Індексний номер 184385406, що розташований за адресою: с. Виноградне,  Голопристанського району Херсонської області у житловий будинок.
  2. Рекомендувати гр. Ляшенко Володимиру Вікторовичу звернутись в Державні органи реєстраційної служби для внесення відповідних змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку визначеному законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому Тарасову А.А.

Сільський голова                                                                    О.О. Мусієнко