Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків у закладах повної загальної середньої освіти на 2021 рік

Дата: 23.12.2020 18:10

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

третьої  сесії  восьмого скликання

Про встановлення вартості харчування та

розміру плати для батьків у закладах

повної загальної середньої освіти на 2021 рік

Заслухавши та враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоров’я від 21.12.2020 року , відповідно до  Бюджетного кодексу України, керуючись  ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити та ввести в дію з 001.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Чулаківський ЗПЗСО:

в розмірі:

• 14 класи – ___ гривень;
  • 511 класи – ___ гривень.

1.1 Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у закладах ПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

1.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

- на 100 % від вартості харчування батьківської плати дітей: дітей – сиріт; дітей позбавлених батьківського піклування (за наявності документу про статус дитини); діти, батьки яких є учасниками АТО та внутрішньо переміщені особи; дітей з малозабезпечених сімей (за наявності довідки з УСЗН та ОЗ), багатодітних сімей – на 50 відсотків (за наявності довідки з УСЗН та ОЗ).

1. Встановити та ввести в дію з 01.01.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Рибальченський ЗПЗСО в розмірі:

-1-4 класи – ____гривень;

- 5-11 класи – ___ гривень.

2.1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у закладах ПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

2.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

- на 100 % від вартості харчування батьківської плати дітей: дітей – сиріт; дітей позбавлених батьківського піклування (за наявності документу про статус дитини); діти, батьки яких є учасниками АТО та внутрішньо переміщені особи; дітей з малозабезпечених сімей (при наявності УСЗН та ОЗ); багатодітних сімей – на 50 відсотків (за наявності довідки з УСЗН та ОЗ).

3. Встановити та ввести в дію з 01.01.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Садівський ЗПЗСО в розмірі:

-1-4 класи – ___ гривень;

- 5-11 класи – ___гривень.

3.1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у закладах ПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

3.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

4. Встановити та ввести в дію з 01.01.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Пам’ятненський ЗПЗСО в розмірі:

-1-4 класи – ____ гривень;

- 5-11 класи – ____ гривень.

4.1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у ЗПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

4.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

5. Встановити та ввести в дію з 01.01.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Олександрівський ЗПЗСО в розмірі:

-1-4 класи – ___ гривень;

- 5-11 класи – ___ гривень.

5.1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у ЗПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

5.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

6. Встановити та ввести в дію з 01.01.2021 року  вартість харчування однієї дитини на день, які відвідують Геройський ЗПЗСО в розмірі:

-1-4 класи – ____ гривень;

- 5-11 класи – ___ гривень.

6.1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей 1-4 класів у ЗПЗСО в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, 5-11 класи – 100 відсотків від вартості харчування на день.

6.2 Звільнити від батьківської плати дітей пільгових категорій, а саме:

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоров’я.

Сільський голова                                                               О.О. Мусієнко