Про зміну засновника та назви статуту комунального закладу «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області

Дата: 23.12.2020 18:14

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

третьої сесії сьомого  скликання

Про зміну засновника та назви статуту

комунального закладу «Культурно-дозвіллевого

комплексу «Степовичка» Садівської сільської ради

Голопристанського району Херсонської області

У зв’язку з реорганізацією Садівської сільської ради шляхом приєднання до Чулаківської сільської ради, відповідно до ст. 142 Конституції України, ст. 1, 16, 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань культури, молоді, спорту та туризму  від  22.12.2020 року, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити засновника комунального закладу «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області шляхом виключення зі складу засновників Садівської сільської ради (код ЄДРПОУ 26348404) Голопристанського району Херсонської області та включення до складу засновника Чулаківської сільської ради  Голопристанського району Херсонської області (код ЄДРПОУ 26432553).

2. Змінити назву комунального закладу «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області на:

повна назва – Пам’ятненський комунальний заклад «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

3. Затвердити Статут комунального закладу «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області у новій редакції (додаток 1).

4. Доручити сільському голові Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Мусієнко Олександру Олександровичу здійснити заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про юридичні особи.

5. Прийняти до комунальної власності Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області комунальний заклад «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

6. Керівнику комунальної установи у галузі культури Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області забезпечити належну експлуатацію та збереження комунального майна відповідно до актів приймання-передачі.

7.  Привести штатний розпис комунальний заклад «Культурно-дозвіллевого комплексу «Степовичка» Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області у відповідність до Типових штатних нормативів, назви посад у відповідність до Класифікатора професій та рішення сесії  № __ від 24.12.2020р. «_____________________».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань культури, молоді, спорту та туризму.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко