Про реорганізацію виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області

Дата: 23.12.2020 18:16

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Третьої сесії восьмого скликання

У зв’язку з приєднанням Олександрівської сільської ради до Чулаківської територіальної громади з центром у селі Чулаківка Голопристанського району Херсонської області , відповідно до частини 1 статті 143 Конституції України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, керуючись статтями 26, 59, та ст.  6-1 розділу V Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И ЛА :

1. Почати процедуру реорганізації юридичної особи - виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  (місцезнаходження юридичної особи – вул.Миру, 18, с.Олександрівка Голопристанського району Херсонської області, 75640) шляхом приєднання до виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Голопристанського району, Херсонської області. (юридична адреса – вул. .Жовтнева, буд.21,  с. Чулаківка, Голопристанського району, Херсонської області, 75635, код в ЄДРПОУ 04400765).

2. Визначити виконавчий комітет Чулаківської сільської ради Голопристанського району, Херсонської області правонаступником усіх прав та обов’язків виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

3. Утворити комісію з реорганізації юридичної особи – виконавчого комітету Олександрівської сільської Голопристанського району Херсонської області та затвердити її персональний склад, що додається.

4. Встановити місцезнаходження  комісії з припинення юридичної особи: вул.Миру, 18, с.Олександрівка Голопристанського району Херсонської області, 75640.

5. Комісії з реорганізації  юридичної особи – виконавчого комітету Геройської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

5.1. Здійснити повну інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 24 грудня 2020 року.

5.2. Підготувати передавальний акт для подання його на затвердження до Чулаківської сільської ради Голопристанського району  Херсонської області. .

6. Визначити голову  комісії  з реорганізації виконавчого комітету  Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, сільського голову Чулаківської сільської ради Мусієнко Олександра Олександровича, особою,  який уповноважений на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації реорганізації юридичної особи – виконавчого комітету  Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

7. Доручити заступнику голови комісії з реорганізації  виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області у встановленому законодавством порядку та строки скласти передавальний акт, визначений пунктом 5.2 цього рішення,  та подати його на затвердження Чулаківської сільської ради Голопристанського району  Херсонської області.

8 Утворити комісію з приймання майна, активів та зобов’язань виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області у складі, що додається.

9. Визначити, що під час проведення реорганізації юридичної особи – виконавчого комітету Олександрівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області повноваження з управління справами цієї юридичної особи здійснює сільський  голова Чулаківської  сільської ради Мусієнко Олександр Олександрович.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку.

Сільський голова                                                                       О.О. Мусієнко