Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Дата: 11.01.2021 16:13

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четвертої  сесії восьмого скликання

Про відмову у затвердженні проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення

земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Якіменка Владислава Михайловича, про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, за кадастровими номерами 6522385000:06:001:1255 та 6522385000:06:001:1256 враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 24.12.2020 року, керуючись Земельним кодексом України, ст.34 Закону України «Про землеустрій» Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у затвердженні проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення (із земель “для сінокосіння та випасання худоби” до земель “для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”) земельних ділянок 6522385000:06:001:1255 та 6522385000:06:001:1256, площею 313,6531 га та 541,1449,  які перебувають у користуванні гр. Якіменка Владислава Михайловича, відповідно до договору оренди, у зв’язку з  невідповідністю кадастрового плану ст.34 Закону України  "Про землеустрій", а саме не нанесені охороні зони, окрім цього в витязі ДЗК відсутня сторінка про склад та площу угідь (кількість угідь на кадастровому плані повинна відповідати кількості угідь) з витягом ДЗК.

2. Рекомендувати гр. Якіменко Владиславу Михайловичу привести у відповідність кадастровий план ст.34 Закону України  "Про землеустрій", а саме нанести охоронні зони.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова:                                                           О.О. Мусієнко