Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 11.01.2021 16:26

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Четвертої   сесії  восьмого  скликання

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 24.12.2020 № 2,  відповідно до підпункту 4, пункту 3, статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати  акціонерному товариству  «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» дозвіл  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на час реконструкції  ПЛ-10 кВ Л-52 ПС-154/35/10кВ « Чулаковка»   загальною орієнтовною  площею 0,0042 га у селі Чулаківка по вулиці Дорожна,  для  забезпечення приєднання електроустановок зерносховища, розташованого в с. Чулаківка, вул. Дорожна , буд. 12 -А , згідно договору про приєднання № 1110440/69428  від 03.09.2018р., укладеного з ФГ «Салют».

2. Дана земельна ділянка знаходиться за  межами населеного пункту                с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області та за даною інформацією  відноситься до земель - інші.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко