Пошук

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Дата: 11.01.2021 16:27
Кількість переглядів: 426

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

                                 Четвертої сесії  восьмого скликання

                                                                                    

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Розглянувши заяви громадян стосовно проведення інвентаризації земельних ділянок, враховуючи рішення № 309 від 22.02.2019 «Про землі, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)», відповідно до ст.12 Земельного кодексу України, ст. 35 Закону України «Про землеустрій», положень Закону України від 10.07.2018 року № 2498 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 24.12.2020, сільська рада

 

                                             ВИРІШИЛА:                                                                                                                                                    

        1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які в силу Закону України від 10.07.2018 р. № 2498-VIII переходять до власності територіальних громад: земельні ділянки для сінокосіння: в контурі 2- 31,5 га; в контурі 11- 150,60 га; в контурі 13- 251,60 га; що знаходяться за межами населених пунктів сільської ради, з метою формування земельних ділянок як об’єктів цивільно-правових відносин для подальшого розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок для сінокосіння.

        2. Визначити замовником робіт із землеустрою Чулаківську сільську раду.

   3. Фінансування робіт здійснити за кошти громадян відповідно до поданих заяв, (за згодою): Короткого Сергія Миколайовича в контурі 2-31,5 га; Кінаш Миколи Івановича в контурі 11-150,60 га; Шараєвої Альони Анатоліївні в контурі 13- 251,60 га.

        4. Рекомендувати вищезазначеним громадянам визначити організацію - розробника робіт із землеустрою.

        5. Укласти трьохсторонній договір з організацією – розробником відповідно до змісту угоди.

       6. Технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок після розроблення та погодження у встановленому законодавством порядку, подати на затвердження до сільської ради.

          7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

 

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь