Дата: 16.01.2021 09:15

Херсонської області

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

четвертої сесії  восьмого скликання

Про зміну засновника та назви будівлі

фельдшерсько-акушерського пункту

Пам’ятненського старостату

і передачу її у комунальну власність

Чулаківської сільської ради Голопристанського

району Херсонської області

У зв’язку з приєднанням Садівської сільської ради до Чулаківської сільської ради з центром у селі Чулаківка, відповідно до частини 1 статті 143 Конституції України, статтей 104-107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Змінити засновника та назву будівлі фельдшерсько-акушерського пункту Пам’ятненського старостату:

- будівля фельдшерсько-акушерського пункту Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  (місцезнаходження –       вул. Чернігівська, 14-в,  с. Пам’ятне, Голопристанського району Херсонської області, 75624) шляхом виключення зі складу засновника Садівської сільської ради  Голопристанського району Херсонської області та включення до складу засновника Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області (код ЄДРПОУ 26432553).

повна назва – будівля фельдшерсько-акушерського пункту Пам’ятненського старостинського округу Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

2. Доручити сільському голові Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Мусієнко Олександру Олександровичу здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи.

3. Прийняти до комунальної власності Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області перераховані цілісні майнові комплекси.

4. Контроль  за виконанням  даного рішення  покласти  на постійну комісію  з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко