Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату виконавчого комітету і виконавчих органів сільської ради

Дата: 23.02.2021 16:40

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

шостої сесії  восьмого  скликання

Про внесення змін до структури

та штатного розпису апарату

виконавчого комітету і виконавчих

органів сільської ради

Керуючись частиною 1 статті 11, підпунктом 5 пункту 1 статті 26, частиною 1 статті 26, частиною 1 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури та штатного розпису апарату виконавчого комітету і виконавчих органів сільської ради, затверджених рішенням третьої сесії восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 76  «Про затвердження структури та загальної чисельності Чулаківської сільської ради, її виконавчих органів», а саме:

1.1. Скоротити з 10.05.2021 року із структури та штатного розпису відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чулаківської сільської ради посаду «спеціаліст ІІ категорії  із земельних питань» – 1 штатну одиницю.

2. Т.в.о. головного бухгалтера апарату виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Ляхно Ю.А. забезпечити внесення відповідних змін у штатні розписи.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко