Про надання дозволу на укладання договору про оренду нерухомого майна

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостої  сесії восьмого скликання

Про надання дозволу на укладання договору про оренду нерухомого майна

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку від 12.02.2021 та у зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на укладання договору оренди частини приміщення площею 24,9 кв.м. в будівлі Олександрівської сільської ради, що знаходиться за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Олександрівка, вул. Миру, буд. 18, яке обліковується на балансі Чулаківської сільської ради з комунальним некомерційним підприємством «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанського району Херсонської області в особі головного лікаря Шацило Є.Г. терміном на п’ять років згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

2. Подовжити строк дії договору №1 від 01.04.2018 року з ПАТ «Укртелеком» до 12.02.2023 року.

3. Договір набирає чинності з дня його підписання.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко