Про передачу в оперативне управління комунальному підприємству «Південне» Чулаківської сільської ради водонапірні башти

Дата: 01.03.2021 11:13

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Шостої сесії восьмого скликання

Про передачу в оперативне управління

комунальному підприємству

«Південне» Чулаківської сільської ради

водонапірні башти

Керуючись статтями 19, 140, 142, 143 Конституції України, статтями 133, 137, 139 Господарського кодексу України, статтями 190, 316-319, 327, Цивільного кодексу України, статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати комунальному підприємству «Південне» Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області в оперативне управління водонапірні башти 2шт. та артезіанські свердловини 8-188, 8-31 – 2шт., водонапірну  систему 1256м.

2. Визнати комунальне підприємство «Південне» таким, що здійснюватиме обслуговування закладів повної загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на території Чулаківської об'єднаної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                            О.О. Мусієнко