Про роботу інспекторів з охорони правопорядку щодо профілактики злочинності та охорони громадського порядку

Дата: 24.03.2021 11:21

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

Проект РІШЕННЯ

Про роботу інспекторів з охорони

правопорядку щодо профілактики

злочинності та охорони громадського порядку

Заслухавши  інформацію інспекторів з охорони правопорядку Качана О.Д. та Коморської О.А., керуючись статтею 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в:

1. Інформацію інспекторів з охорони правопорядку про профілактику злочинності та охорони правопорядку на території Чулаківської сільської ради прийняти до відома (додається).

2. Інспектору з охорони правопорядку Качану О.Д. на території с. Чулаківка, інспектору з охорони правопорядку Коморській О.А. на території Рибальченського старостату, інспектору з охорони правопорядку Лозовському В.В. на території Садівського старостату, Войтик-Миронюк Л.О. старості Геройського старостату,           Глуховцову М.О. старості Олександрівського старостату, Самойленко Т.О. старості Пам’ятненського старостату:

2.1.Постійно проводити серед населення розяснювальну роботу щодо необхідності участі громадян в охороні громадського порядку , профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю, за результатами якої подавати органам місцевого самоврядування пропозиції про утворення громадських формувань на виробничих дільницях та установах.

2.2. Активізувати роботу по здійсненню профілактично-оперативних рейдів у розважальних закладах, місцях відпочинку молоді з метою виявлення фактів продажу спиртних напоїв неповнолітнім та осіб, схильних до вживання наркотичних засобів.

2.3. Систематично проводити перевірки додержання вимог законодавства приватними підприємцями, яким видано ліцензію на діяльність повязану з продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

2.4. Продовжувати проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо взяття на тимчасове проживання невідомих громадян і тимчасової реєстрації місця проживання в Чулаківській сільській раді.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів виконкому   Трофименко С.В., Тихончук П.Ф.

Сільський голова                                                                              О.О.  Мусієнко