Про заходи з благоустрою на території населених пунктів Чулаківської сільської ради у весняний період 2021 року

Дата: 24.03.2021 11:22

Чулаківська сільська рада

Херсонської  області

Проект РІШЕННЯ

Про заходи з благоустрою

на території  населених пунктів

Чулаківської сільської  ради

у   весняний   період  2021 року

Враховуючи необхідність затвердження заходів по благоустрою з метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля,  збереження об’єктів та елементів благоустрою і зелених насаджень на території населених пунктів ради, упорядкування робіт із благоустрою,  керуючись  статями 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в :

1. Затвердити заходи по благоустрою території населених пунктів Чулаківської сільської ради у весняний період 2021 року /Додаються/.

1. Провести з 20 березня по 20 травня 2021 року двомісячник по благоустрою  та санітарному утриманню населених пунктів ради, сільських кладовищ.

3. В період проведення двомісячника благоустрою підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності та підпорядкування,  фізичним    особам – підприємцям, громадянам:

3.1. провести санітарне очищення власних та закріплених за фізичними та юридичними особами територій;

3.2. здійснити заходи з благоустрою та озеленення власних та закріплених за фізичними та юридичними особами територій;

3.3. провести поточний, а в разі необхідності, капітальний ремонт об’єктів  благоустрою.

4. Керівникам підприємств, установ, організацій, фізичним особам – підприємцям, громадянам:

4.1.забезпечити виконання зазначених у п.4 цього рішення заходів;

4.2. після завершення двомісячника благоустрою продовжити роботу щодо утримання в належному стані об’єктів благоустрою, що перебувають у власності або користуванні підприємств, організацій, громадян, а також визначені Правилами благоустрою території населених пунктів Чулаківської сільської ради, прилеглі до цих об’єктів території.

1.  Призначити головного спеціаліста із земельних питань Сухініну С.Г.    відповідальною за здійснення контролю за ходом проведення на території села Чулаківка заходів з благоустрою.
  2. Призначити старосту Рибальченського старостату Трофименко С.В.   відповідальним за  здійснення контролю за ходом проведення на території Рибальченського старостату  заходів з благоустрою.
  3. Призначити старосту Геройського старостату Войтик-Миронюк Л.О.   відповідальною за  здійснення контролю за ходом проведення на території Геройського  старостату  заходів з благоустрою.
  4. Призначити старосту Олександрівського  старостату Глуховцова М.О.   відповідальним за  здійснення контролю за ходом проведення на території Олександрівського старостату  заходів з благоустрою.
  5. Призначити старосту Садівського старостату Смольянінову Н.О.   відповідальною за  здійснення контролю за ходом проведення на території Садівського  старостату  заходів з благоустрою.
  6. Призначити старосту Памятненського  старостату Самойленко Т.О.   відповідальною за  здійснення контролю за ходом проведення на території Памятненського  старостату  заходів з благоустрою.
  7. Відповідальним за виконання  Заходів по благоустрою забезпечити їх неухильне виконання.
  8. Секретарю ради Тарасовій А.А., старостам Рибальченського, Геройського, Олександрівського, Садівського, Памятненського  старостатів довести до відома населення інформацію про проведення двомісячника благоустрою на території громади.
  9.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів виконкому Тихончук П.Ф., Михайленко С.О., Гричановського О.О.

Сільський голова                                                                            О.О. Мусієнко

рішенням виконкому

Чулаківської сільської ради

від    №

Заходи по благоустрою на території  населених пунктів

Чулаківської сільської  ради

у   весняний   період  2021 року

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

Примітки

Забезпечити в населених пунктах виконання робіт із:

1.

• ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

До 20.04.2020

2.

• належного утримання кладовищ та впорядкування під’їзних шляхів до них;

Постійно на протязі року

3.

• ремонту пам’ятників, обеліску Слави, місць почесних поховань;

До 30.04.2020

4.

• очищення зелених зон від листя, гілля, сміття;

До 01.04.2020

Сухініна С.Г.

Старости,  керівники установ та організацій, приватні підприємці

5.

• приведення до належного  стану зон відпочинку, парків, скверів;

6.

• належного утримання територій, прилеглих до установ, підприємств, організацій.

Постійно на протязі року

Керівники підприємств  і установ

Секретар виконкому                                                                                  А.А.  Тарасова