Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення та зміну однієї із сторін

Дата: 19.04.2021 16:42

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Восьмої сесії восьмого скликання

Розглянувши заяву ПП Пинзару С.О., з метою  ефективного використання комунального майна, що належить Чулаківській сільській раді та забезпечення збільшення надходжень до сільського бюджету, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 та, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст..7, ст..9 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити одну із сторін договору з Олександрівської сільської ради на Чулаківську сільську раду. Підстава – рішення сесії про реорганізацію Олександрівської сільської ради від 24.12.2020 року №53.

2. Надати дозвіл на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення в адмінбудівлі Олександрівської сільської ради, що знаходиться за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Олександрівка, вул. Миру, буд. 18, яке обліковується на балансі Чулаківської сільської ради з ПП Пинзару С.О. терміном на п’ять років згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

3. Доручити сільському голові Мусієнко О.О. в 10 денний термін укласти додаткову угоду про поновлення дії договору оренди частини приміщення Олександрівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко