Про затвердження зразка та опису печаток відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП у виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Дата: 23.04.2021 13:30

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

проект РІШЕННЯ

Про   затвердження   зразка   та  опису

печаток відділу з питань забезпечення

діяльності           ЦНАП у виконавчого

комітету Чулаківської сільської  ради

Враховуючи п. 3 ст. 13 «Закону України «Про адміністративні послуги», з метою належної організації роботи адміністраторів у відділі з питань забезпечення діяльності ЦНАП виконавчого комітету Чулаківської сільської  ради Голопристанського району Херсонської області, керуючись підпунктом 4 пункту «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», викон’авчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити:

1.1.Зразок печатки начальника відділу  з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради: «адміністратор №1» (додаток 1).

1.2.Опис печатки начальника відділу  з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради (додаток 2).

1.3.Зразок номерної печатки адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради: «адміністратор №2, адміністратор №3, , адміністратор №4, , адміністратор №5» (додаток 3).

1.4.Опис  номерної печатки адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради  (додаток 4).

2. Начальнику відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Єрмак Т.П. забезпечити виготовлення та збереження печаток посадових осіб, які відповідно до покладених на них службових повноважень виконують функції адміністраторів відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради та видати печатки адміністраторам під особистий підпис.

3.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко

завантажити додатки 1-4 до проекту рішення за посиланням