Про затвердження порядку видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб через відділ ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради

Дата: 23.04.2021 13:33

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

проект РІШЕННЯ

Про затвердження порядку видачі

довідок про склад сім’ї або зареєстрованих

у житловому приміщенні/будинку осіб через

відділ ЦНАПу виконавчого комітету

Чулаківської сільської ради

Відповідно до Законів України, «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», керуючись статтею 40, пунктом 2 частини другої статті 52,частиною восьмою статті 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Чулаківської сільської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (далі – Порядок) (Додаток 1).

2. Затвердити форму заяви про надання довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (Додаток 2).

3. Затвердити форму довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому

приміщенні/будинку осіб (Додаток 3).

4. Для інформаційного забезпечення даними при призначенні населенню субсидій на житлово-комунальні послуги, а також для інших передбачених законодавчими актами України цілей, визначити відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради уповноваженим органом, що надає відомості про склад зареєстрованих осіб.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керівника відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАПу виконавчого комітету  сільської ради Єрмак Т.П.

Сільський голова                                                                                 О.О. Мусієнко

завантажити додатки 1-3 до проекту рішення за посиланням