Про проведення випускного балу

Херсонської області

Проект Р І Ш Е Н Н Я

Про  проведення  випускного балу

На підставі  заяви батьків випускної групи ЗДО ясла-садок «Журавлик» про надання дозволу на проведення випускного балу в приміщенні сільського Будинку культури ім. Авєріна І.І. , керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» (зі змінами), протоколом                                   № 8 засідання регіональної комісії  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.04.2021 року, протоколом № 4 місцевої комісії з питань ТЕБ і НС від 09.04.2021 року, статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл  провести випускний бал для дітей випускної групи ЗДО ясла-садок «Журавлик» в приміщенні сільського Будинку культури                      ім. Авєріна І.І.

2. В разі посилення карантинного режиму до часу проведення заходу заборонити проведення випускного балу.

3.Керівнику закладу будинку культури Качан М.О. :

• визначити місця розсадки запрошених  з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1-2 м один від одного;
  • при вході до будинку культури визначити місця для розміщення антисептиків для обробки рук.

4. Луковській В.М. забезпечити неухильне дотримання протиепідемічних заходів запрошеними та гостями заходу.

5. Попередити керівника закладу освіти Луковську В.М. та батьків про відповідальність за життєдіяльність та безпеку дітей під час проведення заходу.

6. Інспектору з охорони правопорядку Качану О.Д. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів виконавчого комітету Пантак Л.А., Табакарь А.О., Михайленко С.О., Кобзар Е.М., Загребу О.Ф.

Сільський голова                                                                  О.О. Мусієнко