Про проект рішення Чулаківської сільської ради «Про затвердження місцевих податків на території Чулаківської сільської ради на 2022 рік»

Дата: 07.05.2021 09:33

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

27.04.2021                                                                                                        № 37

Про проект рішення Чулаківської сільської ради

«Про затвердження місцевих податків на території

Чулаківської сільської ради на 2022 рік»

Відповідно до статей  26, 265, 274 Податкового кодексу України, керуючись статями 28, 40  Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні»,  виконком сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Схвалити проект рішення  Чулаківської сільської ради «Про затвердження місцевих податків  на території  Чулаківської сільської ради на 2022 рік », що додається.
  2. Після оприлюднення направити проект рішення на розгляд постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю та затвердження сесії сільської ради восьмого скликання.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому Тарасову А.А.

Сільський голова                                                                            О.О.  Мусієнко