Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна

Дата: 24.05.2021 15:35

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

Проект Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження висновку органу

опіки та піклування про доцільність

призначення опікуна

Відповідно статей 55, 56, 63 Цивільною кодексу України, Правил опіки і піклування, затверджених Наказом Державного комітету України у справах молоді, Міністерства освіти України, Міністерства здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 року                № 34/166/131/88, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити висновок органу опіки та піклування про можливість громадянки Поліщук Ганни Гаврилівни виконувати обов’язки опікуна (додається).
  2. Доручити начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Писарєвій І.А. звернутися до Голопристанського районного суду з поданням про  позбавлення батьківських прав гр. Поліщук Наталії Василівни відносно її малолітньої дитини.

3.    Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                 О.О. Мусієнко

Рішенням виконкому

Чулаківськоїт сільської ради

№           від

Висновок

про можливість громадянки Поліщук Ганни Гаврилівни виконувати обов’язки опікуна.

До органу опіки та піклування виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з метою встановлення опіки над малолітньою дитиною Поліщуком Макаром Вікторовичем, 07 квітня 2020 року народження, звернулася громадянка України опікун Поліщук Ганна Гаврилівна, 16 травня 1982 року народження (паспорт МР 497971, виданий Голопристанським РС УГМС України в Херсонській області 30 вересня 2016 року), яка проживає за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, село Чулаківка, вулиця Щербаченка, 45.

Громадянка Поліщук Г.Г. проживає у власному житловому будинку разом зі своїми малолітніми дітьми: Косенко Дар’єю Павлівною, 10 лютого 2009 року народження, Косенком Олександром Павловичем, 23 листопада 2011 року народження та онуком Поліщуком Макаром Вікторовичем,  07 квітня 2020 року народження.  Будинок складається з трьох кімнат,  коридору. Необхідною побутовою технікою та меблями забезпечений. Санітарно-гігієнічні умови проживання задовільні. Опалення пічне.  Діти продуктами харчування та одягом забезпечені. Для виховання, розвитку та проживання дітей створені всі необхідні умови. Є земельна ділянка загальною площею 012,5 га, яка використовується за призначенням.

Згідно характеристики, виданої Чулаківською сільською радою Голопристанського району Херсонської області Поліщук Г.Г. за час проживання в селі Чулаківка зарекомендувала себе з позитивної сторони. Серед мешканців села користується повагою. Займається веденням сільського господарства. Шкідливих звичок не має. Виховує малолітнього онука з двомісячного віку Поліщука Макара Вікторовича, 07.04.2020 року народження, якого покинула її донька Поліщук Наталія Василівна 12.09.2002 року народження і виїхала в невідомому напрямку.

Скарг від мешканців села, стосовно поведінки Поліщук Г.Г. до сільської ради не надходило.

Згідно довідок відділу Інформаційних технологій при УМВС України в Херсонській області засудженою не значиться.

Відповідно довідки медичної установи «здорова». З правовими наслідками встановлення опіки ознайомлена.

Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст.243, 244 Сімейного кодексу України громадянка Поліщук Г.Г. може бути призначена опікуном над малолітньою дитиною Поліщуком Макаром Вікторовичем, 07 квітня 2020 року народження.

Сільський голова                                                                    О.О. Мусієнко