Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сільської ради “Про затвердження місцевих податків на території Чулаківської сільської ради на 2022 рік”

Дата: 07.05.2021 11:47

Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення сільської ради

Відповідно до вимог Закону України “Про  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  від 11.09.2003 року № 1160- ІV та Методи проведення аналізу впливу регуляторного акту,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308  зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року  № 1151,  з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до визначеного рішення, оприлюднюється проект рішення сільської ради “Про затвердження місцевих податків на території Чулаківської сільської ради на 2022 рік”.

Зі змістом проекту рішення та Аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у приміщенні сільської ради, де вони розміщені на стенді «Доступ до публічної інформації» та веб-сайті сільської ради http://chulakivska.gromada.org.ua/regulyatorna-diyalnist-09-13-22-01-08-2018/

Проект розроблений виконавчим комітетом Чулаківської сільської ради, керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції до вказаного проекту рішення Чулаківської сільської ради приймаються розробником протягом одного місяця із дня його оприлюднення за адресою: 75635, Херсонська область, Голопристанський район, село Чулаківка, вул Жовтнева б/н.