Про продовження терміну дії договору оренди майна з КП Садівське багатогалузеве госпрозрахункове підприємство по обслуговуванню сільського населення «Південне»

Дата: 04.06.2021 16:04

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ятої позачергової сесії восьмого скликання

Розглянувши заяву Гричановського О.О., з метою  ефективного використання комунального майна, що належить Чулаківській сільській раді, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку від ____2021 та, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст..7, ст..9 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити одну із сторін договору з Садівської сільської ради на Чулаківську сільську раду. Підстава – рішення сесії про реорганізацію Садівської сільської ради від 24.12.2020 року №52.

2. Подовжити термін дії договору оренди на 5 років.

3. Доручити сільському голові Мусієнко О.О. в 10 денний термін укласти додаткову угоду про зміну однієї із сторін та подовження терміну дії договору оренди.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко