Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства

Дата: 17.06.2021 16:35

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Десятої сесії восьмого  скликання

Розглянувши заяви громадян про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 28.05.2021 року, керуючись статтями 18, 118, 121 Земельного Кодексу України, ЗУ «Про землеустрій», ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Відмовити громадянину  Штригель Костянтину Алексовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,3700 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що бажане місце розташування земельної ділянки є землями приватної власності, видано державний  акт ХС 979344 для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на підставі  розпорядження РДА від 02.04.2003 № 174.

2.Відмовити  громадянці Богуненко Ірині Олександрівні   у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Садівського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  бажане місце розташування земельної ділянки  розташовано  в масиві,  де   надано  рішення про  дозволи на розробку проектів землеустрою іншим громадянам.

3.Відмовити  громадянину Парубку Анатолію Олександровичу у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Садівського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  бажане місце розташування земельної ділянки  розташовано  в масиві,  де   надано  рішення про  дозволи на розробку проектів землеустрою іншим громадянам.

4.Відмовити  громадянину Кінашу Ігору Миколайовичу у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Садівського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  бажане місце розташування земельної ділянки  розташовано  в масиві,  де   надано  рішення про  дозволи на розробку проектів землеустрою іншим громадянам.

5.Відмовити  громадянці Кінаш Оксані Анатоліївні у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Садівського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  бажане місце розташування земельної ділянки  розташовано  в масиві,  де   надано  рішення про  дозволи на розробку проектів землеустрою іншим громадянам.

6.Відмовити  громадянці Ульянченко Юлії Юріївні у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Садівського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  бажане місце розташування земельної ділянки  розташовано  в масиві,  де   надано  рішення про  дозволи на розробку проектів землеустрою іншим громадянам.

7.Відмовити громадянину Заблоцькому  Олегу Павловичу у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  що  на бажаній земельній ділянці  розташовані об’єкти нерухомого майна  третьої особи,  що не відповідає ст.118 Земельного кодексу України.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                                О.О.Мусієнко