Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 22.06.2021 15:00

ЧУЛАКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА    РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО   РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22.06.2021 року                                                                                              № 106

Про проведення конкурсу

на заміщення вакантної  посади

Відповідно статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови  Кабінету  Міністрів  України    від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців» зі змінами, враховуючи розпорядження від 02.01.2018 № 2/02-05 «Про Порядок  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Чулаківської сільської ради», від 02.01.2018 № 3/02-05 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Чулаківської сільської ради», керуючись  пунктом 20 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Чулаківської сільської ради.

1. Затвердити  такі  вимоги  до  кандидатів на посаду  начальника  служби  у

справах дітей виконавчого комітету Чулаківської сільської ради:

1.   наявність громадянства України;
      2.   наявність вищої юридичної освіти не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
      3. вільне володіння державною мовою;
      4.  наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років;
      5. знання чинного законодавства з питань діяльності органів і служб у справах дітей;
      6. володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

3. Оголошення про проведення конкурсу здійснити через публікацію на офіційному сайті сільської ради.

4. Затвердити такі умови конкурсу:

- документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення,

- за додатковою інформацією звертатися за адресою: с. Чулаківка, вул. Жовтнева, б/н  чи по тел. 4-35-42.

5. Затвердити перелік питань для проведення іспиту на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та законодавства з урахуванням функціональних повноважень посадової особи (додається).

6. Голові конкурсної комісії Тарасовій А.А.  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236:

6.1. Забезпечити проведення іспиту з дотриманням протиепідемічних заходів; дотриманням дистанції між учасниками, членами комісії не менше 1,5 метри один від одного; за наявності у присутніх осіб захисних масок.

6.2. Під час прийому від кандидатів заяв, письмово повідомляти їх, щодо іспиту не допускаються особи з підвищеною температурою тіла, ознаками респіраторного захворювання, особи без засобів індивідуального захисту.

7. Контроль  за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        О.О. Мусієнко