Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства

Дата: 26.07.2021 10:18

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Одинадцятої сесії восьмого  скликання

Розглянувши заяви громадян про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 09.07.2021 року, керуючись статтями 18, 118, 121 Земельного Кодексу України, ЗУ «Про землеустрій», ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Відмовити громадянину Коробкіну Володимиру Анатолійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,9900 га, кадастровий номер 6522381500:07:003:0040 розташованої за межами населених пунктів на території Геройського старостинського округу Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  у зв’язку з тим,  що бажане місце розташування земельної ділянки на даний час визначено як землі державної власності.

2. Відмовити громадянці  Носенко Діані Володимирівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,9900 га, кадастровий номер 6522381500:07:003:0041 розташованої за межами населених пунктів на території Геройського старостинського округу Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим,  у зв’язку з тим,  що бажане місце розташування земельної ділянки на даний час визначено як землі державної власності.

3.Відмовити  громадянину Терлецькому Артему Вадимовичу у  наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Рибальченського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

4.Відмовити  громадянці  Беркань Олені  Вадимівні у  наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Рибальченського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

5.Відмовити  громадянину Горшкову  Сергію Олександровичу у  наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Рибальченського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

6.Відмовити  громадянину Горшковій Анні Василівні у  наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Рибальченського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

7.Відмовити  громадянину Руденку Дмитру Анатолійовичу у  наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Рибальченського старостинського округу Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з тим що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                           О.О.Мусієнко