Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

Дата: 26.07.2021 18:47
Кількість переглядів: 116

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцятої сесії восьмого скликання

                                                                                                  

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою

 

       Розглянувши заяву громадянина Гриценко В.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби, керуючись статями 12, 81,  118, 121, 124,125, 126 Земельного кодексу України, статей 19, 20, 22, 50 Закону України «Про землеустрій, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю від 09.07.2021, керуючись   пунктом 34 частини 1 статті 26, частинами 1, 2, 3 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Надати дозвіл Гриценко Валерію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду з цільовим призначенням для сінокосіння  та випасання  худоби орієнтовною площею 40,0000 га на  території Садівського старостинського округу  Чулаківської територіальної громади Голопристанського району Херсонської області.

2.Громадянину Гриценко В.В.  в термін до 2 років замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  та надати на затвердження до сільської ради.

 3.Дане рішення, відповідно до вимог статті 1 Закону України «Про землеустрій», має чинність на протязі двох років з часу прийняття.

4.Попередити громадянина Гриценко В.В., зазначеного в пункті 1 цього рішення, про ризик  фінансових втрат, пов’язаних з оформленням права користування, у разі незатвердження проекту землеустрою у випадках, передбачених  чинним законодавством.  

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю.

 

Сільський голова                                                                       О.О.Мусієнко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь