Про надання дозволу на укладення договору оренди майна з АТ «Укрпошта»

Дата: 26.07.2021 20:07

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Одинадцятої сесії восьмого скликання

Про надання дозволу на укладення договору оренди майна з АТ «Укрпошта»

З метою  ефективного використання комунального майна, що належить Чулаківській сільській раді, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку від 23.07.2021 та, керуючись статтею 15 Закону України «Про оренду державного та коммунального майна», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на  укладення договору оренди нежитлового приміщення без проведення аукціону, керуючись статтею 15 Закону України «Про оренду державного та коммунального майна» з АТ «Укрпошта» загальною площею 10,9 кв.м, розташованого на першому поверсі адмінбудівлі, яка знаходиться за адресою: вул.. Миру, буд.18, село Олександрівка, Голопристанського району, Херсонської області, та перебуває на балансі Виконавчого комітету Чулаківської сільської ради терміном на 2 роки 11 місяців.
  2. Доручити сільському голові Мусієнко О.О. в 10 денний термін укласти договір оренди.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку.

Сільський голова                                                                          О.О. Мусієнко