Про затвердження Плану заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України

Дата: 26.07.2021 20:17

Чулаківська сільська рада

Херсонської  області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Плану

заходів з нагоди відзначення

Дня Державного Прапора України

та 30-річчя незалежності України

Відповідно до Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 16 березня 2021 року № 175 «Про регіональний план заходів з підготовки та відзначення у Херсонській області Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України»,   керуючись статтею  32,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити План заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності  України та (далі – План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам виконавчого апарату та виконавчому комітету Чулаківської сільської ради, керівникам бюджетних установ, що знаходяться на території сільської ради, старостам старостинських округів забезпечити виконання Плану  з дотриманням протиепідемічних заходів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  секретаря виконавчого комітету  Тарасову Аллу Анатоліївну.

Сільський   голова                                                                         О.О. Мусієнко

рішенням виконавчого комітету

№ ____ від ______________

ПЛАН ЗАХОДІВ

з нагоди відзначення  Дня Державного Прапора України

та 30-річчя Незалежності України

1. Організувати та провести (за необхідності, з дотриманням протиепідемічних карантинних вимог) в населених пунктах громади  урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України.

24 серпня 2021 року

2. Забезпечити  святкове  оформлення  населених  пунктів    територіальної  громади державною символікою кольорів державного прапора,    провести     заходи з  упорядкування    об’єктів культурної спадщини, пам’ятників  та місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України, воїнів, полеглих у боях.

Упродовж серпня 2021 року

3. Провести урочисту церемонію підняття Державного Прапора України на приміщенні Чулаківської сільської ради та старостинських округів

23 серпня 2021 року

4. Забезпечити розміщення державних прапорів на фасаді адміністративних   будівель органу місцевого самоврядування, закладів соціальної сфери.

23 – 24 серпня 2021 року

5.  Забезпечити  проведення  у  закладах  культури  тематичних  заходів    «Тиждень Незалежності»:

• малюнок-естафета «30 років Незалежності України» (відповідальний -Центр надання соціальних послуг)
  • виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва;
  • марафон незалежності «В моєму серці – Україна» (спільна виставка бібліотечних установ громади - виставка-інсталяція книг, рушників, квітів);
  • проведення урочистого концерту

17-24 серпня 2021 року

6.  Інспекторам з охорони правопорядку та козацькому осередку «Козацька сотня» забезпечити  громадський  порядок  та  безпеку  громадян  під  час  проведення  заходів  з  нагоди  відзначення  на  території    територіальної  громади   Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України.

23-24 серпня 2021 року

7. Провести змагання з футболу «Крим – це Україна»

21-24 серпня 2021 року

8. Провести в  Свято – Миколаївському храмі богослужіння «Молебінь за Україну»

24 серпня 2021 року

9. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації  та на офіційному веб-сайті сільської ради заходів з відзначення  Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України.

17-24 серпня 2021 року